Bünyesinden Dünya Şampiyonu çıkararak ülkemize Altın Madalya kazandıran Türkiye Vücut Geliştirme Fitness ve Bilek Güreşi Federasyonu Başkan Yardımcısı ve Aydın Spor Kulübü sahibi Hasan Aydın’dan kulübü hakkında bilgi aldık. Başkan Aydın sözlerine başlamadan önce 2013 Dünya Şampiyonu olan Uluslararası ve Türkiye Şampiyonlukları kazanan tüm sporcularını tebrik etti.

Aydın Spor Kulübü olarak çok büyük bir gurur içerisindeyiz, kulübümüz 2013 Ekim ayında Ekvator’da yapılan vücut geliştirme müsabakasında Ülkemizi temsil eden Mahmut Irmak Dünya Şampiyonu olmuştur.

25 Ekim’de Moğolistan’da yapılan Dünya vücut geliştirme şampiyonasında kulübümüzü ve ülkemizi temsil eden Cemal Ozan Durmuş Dünya Vücut Geliştirme Şampiyonluğunu kazanmıştır.

Aydın Spor Kulübü sporcular birçok başarılara imza atıyor, 2013 Türkiye bayanlar vücut geliştirme Şampiyonu Cennet Narin, 2013 Türkiye erkeklerde Murat Tonga Şampiyon olmuşlardır, bunlar gibi sayısız şampiyonluğu olan bir kulüp olarak Gaziosmanpaşa ilçemizi ve ülkemizi en iyi şekilde temsil ettiğimize inanıyoruz.

15-18 Kasım 2013’de Ülkemizi temsil edicek sporcumuz Ali Emre‘ye federasyonumuz ve kulübümüz adına başarılar diliyorum. Gaziosmanpaşa’daki Küçükköy semtinden böylesine başarılı Dünya Şampiyonları çıktıkça daha da gurur içerisinde oluyoruz. Belediye başkanımız Sayın Erhan Erol bey’inde bizlere vereceği destekle daha nice Dünya Şampiyonları çıkaracağımıza inanıyorum. Sizin gibi değerli bir gazetenin bizleri de düşünüp haberlerine taşıdığı için kulübüm ve vücut geliştirme federasyonu başkan yardımcısı olarak sonsuz teşekkür ederim.

Kaynak: Şehr-i İstanbul